Május 9-én a József Attila Művelődési Központ színházterme adott otthont a Nógrád Táncegyüttes Tánc Világnapi Gálaműsorának.
A rendezvényen fellépett a Nógrád Táncegyüttes, utánpótlás csoportjaik, valamint a Váczi Gyula Alapfokú Művészeti Iskola tehetséges növendékei. Az est hangulatát a Tarsoly Zenekar közreműködése tette még emlékezetesebbé.
Szívből gratulálunk Gyebnár Mártonnak, aki átvehette a Nógrád Táncegyüttes Közösségéért alapított Filkor Zoltán-díjat.
Köszönjük a Nógrád Táncegyüttesnek és minden közreműködőnek ezt a színvonalas és hangulatos estét!

