A programokhoz kicsik és nagyok egyaránt csatlakoztak, hogy együtt tegyenek az egészségért és az aktív életmódért.
A nap már kora reggel elindult a Városi Tanuszodában, ahol a vállalkozó kedvű úszók 15 perc folyamatos úszással bizonyíthatták kitartásukat, a teljesítőket pedig ajándékkal jutalmazták. A délutáni programok között gyógyúszás és vidám vízi foglalkozások is szerepeltek.
A Városi Sportcentrumban egész délelőtt pezsgő sportélet várta az érdeklődőket: helyi sportegyesületek mutatkoztak be, és számos sportág kipróbálására is lehetőség nyílt.
Félegyházi Éva alakformáló tornája és a meridiántorna sok résztvevőt mozgatott meg, miközben a labdarúgás kedvelői büntetőrúgó versenyen és kispályás tornán mérhették össze tudásukat.
A természetkedvelők gyalogtúrán fedezték fel a Pipis-hegy és az Országzászló környékét, míg a pumpapályán ügyességi feladatok és kerékpáros kihívások várták a fiatalokat.
Köszönjük mindenkinek, aki velünk sportolt, mozgott és hozzájárult ehhez az energikus, közösségi naphoz.

