A karancslapujtői Mocsáry Antal Általános Iskola győzelmével ért véget a 32. Szlivka László Emkléktorna

Az elmúlt hétvégén befejeződtek a 32. Szlivka László Serdülő Labdarúgó Emléktorna küzdelmei, melyet az alapítvány kuratóriuma évről-évre a Téli Teremlabdarúgó Bajnokság keretében rendez meg.

Az idei évben 4 csapat nevezett a hétvégenként lebonyolított "mini bajnokságra", ahol a 12 éves (V-VI. osztályos) gyerekek körmérkőzéses formában döntötték el a helyezések sorsát.

A tornán idén a végig magabiztosan játszó karancslapujtői Mocsáry Antal Általános Iskola tanulói szerezték meg a győzelmet.

Ezüstérmes lett a SÁI Beszterce lakótelepi Tagiskola korosztályos csapata.

III. helyezést ért el a SÁI Székhelyintézmény, míg a torna IV. helyezettje a SÁI Dornyay Béla Tagiskola csapata lett.

A torna versenybizottsága (akik egyben a kuratórium tagjai is), a négy játéknapon nyújtott teljesítmények alapján különdíjat is adtak az alábbi játékosoknak.

A torna legjobb kapusa: Gulyka Zsombor Gábriel a Beszterce lakótelepi tagiskola tanulója,

A legjobb mezőnyjátékosnak járó díjat Harrach Máté a beszterce iskola labdarúgója érdemelte ki.

Gólirály 7 góllal Gáspár Szabolcs a Mocsáry Antal Általános Iskola tanulója lett.

Az SBTC öregfiúk különdíjat ajánlott fel, melyet Földi Attila volt SBTC játékos adott át Szőke Csabának a Dornyay tagiskola tanulójának !

A díjakat dr. Dániel Zoltán alpolgámester és Géczy Attiláné kuratóriumi tag (Szlivka László Emlékérem díjazott) adta a gyerekeknek !

A díjátadásról készült fényképek a fotógalériában megtekinthetők !

© 2024 REMEK Salgótarjáni Rendezvény- és Médiaközpont Nonprofit Kft. - Minden jog fenntartva.