I. forduló | ||||
Mérkőző csapatok | Időpont | |||
Black Silver | - | VGÜ | Június 10. (csütörtök) | 19.00 óra SC1 |
Botafogó | - | Városháza | Június 10. (csütörtök) | 17.45 óra SC1 |
Buborék Boys | - | SZÉF AFC | Június 11. (péntek) | 17.45 óra SC2 |
Fort Bau | - | San Fodesta | Június 8. (kedd) | 19.00 óra SC1 |
LAVER | - | Pirazol | Június 11. (péntek) | 19.00 óra SC1 |
Mancsóék | - | Pintér FC | Június 11. (péntek) | 17.45 óra SC1 |
Marketing Klub | - | MTSE | Június 11. (péntek) | 19.00 óra SC2 |
II. forduló | ||||
Mérkőző csapatok | Időpont | |||
MTSE | - | Mancsóék | Június 17. (csütörtök) | 17.45 óra SC1 |
Pintér FC | - | LAVER | Június 17. (csütörtök) | 19.00 óra SC2 |
Pirazol | - | Fort Bau | Június 17. (csütörtök) | 19.00 óra SC1 |
San Fodesta | - | Buborék Boys | Június 18. (péntek) | 19.00 óra SC1 |
SZÉF AFC | - | Botafogó | Június 18. (péntek) | 19.00 óra SC2 |
Városháza | - | Black Silver | Június 18. (péntek) | 17.45 óra SC1 |
VGÜ | - | Marketing Klub | Június 18. (péntek) | 17.45 óra SC2 |
III. forduló | ||||
Mérkőző csapatok | Időpont | |||
Black Silver | - | SZÉF AFC | Június 25. (péntek) | 19.00 óra SC1 |
Botafogó | - | San Fodesta | Június 24. (csütörtök) | 19.00 óra SC1 |
Buborék Boys | - | Pirazol | Június 25. (péntek) | 17.45 óra SC2 |
Fort Bau | - | Pintér FC | Június 24. (csütörtök) | 17.45 óra SC1 |
LAVER | - | MTSE | Június 25. (péntek) | 17.45 óra SC1 |
Mancsóek | - | Marketing Klub | Június 25. (péntek) | 19.00 óra SC2 |
VGÜ | - | Városháza | Június 22. (kedd) | 19.00 óra SC1 |
IV. forduló | ||||
Mérkőző csapatok | Időpont | |||
Mancsóek | - | VGÜ | Július 2. (péntek) | 17.45 óra SC1 |
Marketing Klub | - | LAVER | Július 2. (péntek) | 19.00 óra SC2 |
MTSE | - | Fort Bau | Július 1. (csütörtök) | 19.00 óra SC1 |
Pintér FC | - | Buborék Boys | Július 1. (csütörtök) | 17.45 óra SC1 |
Pirazol | - | Botafogó | Július 2. (péntek) | 19.00 óra SC1 |
San Fodesta | - | Black Silver | Június 29. (kedd) | 19.00 óra SC1 |
SZÉF AFC | - | Városháza | Július 2. (péntek) | 17.45 óra SC2 |
V. forduló | ||||
Mérkőző csapatok | Időpont | |||
Black Silver | - | Pirazol | Július 6. (kedd) | 19.00 óra SC1 |
Botafogó | - | Pintér FC | Július 9. (péntek) | 19.00 óra SC1 |
Buborék Boys | - | MTSE | Július 9. (péntek) | 17.45 óra SC1 |
Fort Bau | - | Marketing Klub | Július 8. (csütörtök) | 19.00 óra SC1 |
LAVER | - | Mancsóék | Július 9. (péntek) | 17.45 óra SC2 |
Városháza | - | San Fodesta | Július 9. (péntek) | 19.00 óra SC2 |
VGÜ | - | SZÉF AFC | Július 8. (csütörtök) | 17.45 óra SC1 |