2023. december 27. (szerda)
16.30 óra Buborék Boys 10 - 4 Pintér FC
17.20 óra Tyuhajja 3 - 2 Bianconeri
18.10 óra Fort-Bau Zrt. 9 - 2 LAVER
19.00 óra Csati-Karmel 6 - 9 NEXT-THERM SZÉF AFC
2023. december 28. (csütörtök)
16.30 óra Botafogó 4 - 1 Black Silver
17.20 óra Pintér FC 6 - 6 Csati-Karmel
18.10 óra VGÜ Kft. 6 - 7 Marketing Klub
19.00 óra LAVER 10 - 1 Bianconeri
2023. december 29. (péntek)
16.30 óra NEXT-THERM SZÉF AFC 8 - 3 Pintér FC
17.20 óra Buborék Boys 6 - 2 Black Silver
18.10 óra Fort-Bau Zrt. 8 - 1 VGÜ
19.00 óra Tyuhajja 2 - 5 Marketing Klub
2023. január 7. (vasárnap)
15.30 óra Csati-Karmel 2 - 5 Botafogó
16.20 óra VGÜ Kft. 0 - 8 LAVER
17.10 óra Black Silver 7 - 5 Pintér FC
18.00 óra SZÉF AFC 12 - 4 Buborék Boys
18.50 óra Marketing Klub 3 - 2 Bianconeri
2023. január 13. (szombat)
15.30 óra VGÜ Kft. 3 - 10 Tyuhajja
16.20 óra Bianconeri 1 - 9 Fort Bau
17.10 óra SÁI Kodály Tagiskola 2 - 14 Székhelyintézmény (Szlivka Torna)
17.50 óra LAVER 9 - 2 Marketing Klub
18.40 óra Botafogó 4 - 6 NEXT-THERM SZÉF AFC
19.30 óra Buborék Boys 5 - 9 Csati-Karmel
2023. január 14. (vasárnap)
15.30 óra Marketing Klub 0 - 8 Fort-Bau Zrt.
16.20 óra LAVER 10 - 5 Tyuhajja
17.10 óra Székhelyintézmény 2 - 7 SÁI Beszterce Tagiskola (Szlivka Torna)
17.50 óra Botafogó 8 - 2 Buborék Boys
18.40 óra NEXT-THERM SZÉF AFC 10 - 0 Black Silver
2023. január 21. (vasárnap)
15.30 óra Black Silver 1 - 11 Csati-Karmel
16.20 óra Bianconeri 4 - 8 VGÜ Kft.
17.10 óra SÁI Beszterce Tagiskola 12 - 1 SÁI Kodály Tagiskola (Szlivka Torna)
17.50 óra Szlivka L. Emléktorna eredményhirdetése
18.40 óra Pintér FC 4 - 5 Botafogó
19.30 óra Tyuhajja 7 - 4 Fort-Bau Zrt.
2023. január 28. (vasárnap)
14.40 óra Bianconeri 3 - 5 Pintér FC
15.30 óra VGÜ 1 - 4 Black Silver
16.20 óra Tyuhajja 7 - 7 Buborék Boys (hetesekkel: 9-10)
17.10 óra Marketing Klub 4 - 9 Csati Kamel
18.00 óra Dupák Gábor Emlékmérkőzés: Városháza 8 - 8 Dupák Gábor Emlékcsapat
18.50 óra LAVER 2 - 4 Botafogó
19.40 óra Fort Bau 2 - 3 SZÉF AFC
20.30 óra Eredményhirdetés